ESTRADA

Debela sam, ali i najljepša pjevačica!

Titiula kojom su me oslovili odmogla mi je

Indi Aradinović: Ne pazi baš previše kada je prehrana u pitanju. Instagram screenshot

glossy.espreso.rs

9.12.2018

Otkako se sa samo 19 godina pojavila na estradi sa pjesmom "Bato, bre", pjevačici Indiri Aradinović Indi mnogi su predviđali blistavu karijeru, a publika ju je proglasila najljepšom pjevačicom na estradi.


Nakon više od deset godina i estradnog debija, Indi otkrila je koliko joj je titula najljepše odmogla, zbog čega je morala da se bori duplo više od svojih kolegica, ali i kako se danas nosi s negativnim komentarima na račun svoje kilaže.



- Nije prijatno biti u mojoj koži, jer se nisam ugojila od lijepih kolača, što se kaže. Kada dobijem višak kilograma, to je zbog stresa, jer se bavim emocionalno i psihički iscrpljujućim poslom. Ali, nikada nisam klonula duhom. Cijeli život je borba, nema "neću" i "ne mogu". Poenta je u tome koliko brzo ustaneš, a ne koliko puta padneš. Sve ima svoje vrijeme, a kada sam bila mlađa, možda nisam imala ovu pamet. Sada imam komplet - kaže pjevačica.



Kod Indi i njene sestre Edite, stalno je uzbudljivo, puno emocija i strasti. Edita je temperamentna, baš kao i njena sestra Indi. Njihov karakter je, mnogi kažu sličan, ali opet su njih dvije veoma različite. Za medije su izjavile kako su veoma sretne jedna zbog druge.

Popularno
Vlasnik autorskih prava © avaz-roto press d.o.o.
ISSN 1840-3522.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.